Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 7. 4. 2020: Přesun webů je zdárně dokončen! Můžete vkládat obsah! Všechny problémy, které jste nahlásili, byly již odstraněny. V případě dalších problémů mě, prosím, kontaktujte (pavel(zavináč)fatym.com nebo 731402651).
P. Pavel
Zajímavé...

Z Deníčku sv. Faustyny Kowalské (9)

žehnání Maxmiliánu Citát číslo 148.


Šlechetná a jemná duše může být i docela prostá, ale má velice jemné city; taková duše ve všem vidí Boha, všude ho nachází, umí Boha najít za nejskrytějšími věcmi. Všechno jí dává smysl, všeho si vysoce cení, za všechno Bohu děkuje, ze všeho získává pro duši prospěch a všechnu chválu vztahuje na Boha. Jemu důvěřuje a neznepokojuje se, když přijde čas zkoušek. Ví, že Bůh je stále nejlepším Otcem, a na lidské mínění příliš nedbá. Věrně následuje nejjemnější vanutí Ducha Svatého, raduje se z tohoto duchovního Hosta a drží se ho jako dítě matky. Tam, kde se ostatní zastavují a chvějí, - ona jde bez strachu a bez obtíží.


Madrid 2011


Sabinka z Výšiny


Sdílet

| Autor: Eliška Marie Ramachová | Vydáno dne 16. 02. 2012 | 4317 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 417035
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace