Zajímavé...

Webový portál Scholy.cz

Jedná se o stránky, kde si každá schola může vytvořit svůj vlastní profil, vytvořit si seznam členů, vkládat fotky, atd. Jde tedy o prostor, kde se scholy mohou představit veřejnosti.Velmi zajímavým místem webu je podstránka Můza, kde najdeme inspiraci, jaké písně vybírat k doprovodu liturgie, v závislosti na liturgickém období, svátcích, atd. K vidění je také seznam písní, co kdy kde a jaká schola hrála. Nepřehlédnutelný je velmi propracovaný liturgický kalendář.
Kromě jednotlivých profilů zde také návštěvníci naleznou informace o soutěži schol, kterou pořádá skupina Paprsky. V soutěži můžeme hodnotit písně v kategorii "Hosanovka" a "Vlastní píseň".
Dalším místem našeho webu je podstránka Noty. Dle názvu je zřejmé, že se zde nacházejí noty k písním a lze je navíc stahovat. Je to místo pro tvůrčí lidi, kteří mají chuť se podělit o noty svých vlastních písní.
Přehled aktualit s výpisem akcí na daný týden přináší úvodní stránka. Především jsou to informace zaměřené na hudbu, koncerty, vystoupení a různá setkání. Pravidelně připravujeme i tipy na doprovody nedělních mší.
To je tedy malé představení naší práce. Nechceme vytvářet pouze stránky, které by staticky nabízely jen přehled schol, ale snažíme se přinášet i inspiraci, užitečné informace a možnost někde se prosadit a zviditelnit práci mládeže.

Denisa Vlčková
tel: 721983189
vedoucí týmu
www.scholy.cz


Sdílet

| Autor: Lucka Růžičková | Vydáno dne 14. 03. 2012 | 5985 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (139 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (100 hl.)
 
Je to bláznovství (105 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (108 hl.)
 
Dost se o to zajímám (142 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (99 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (99 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 792
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace