Mimo oblast FATYMu

Pozdrav z Hoješína

Hoješín Sestry z Hoješína nám zaslaly informace o rekonstrukci kláštera a prosí o modlitbu a finanční podporu. Plakátek ke stažení zde! Download...

Milí bratři a sestry,
touto dobou vám posílám každý rok nabídku programů, které tu chceme pořádat. Letos tomu tak není. Jsme před velkou rekonstrukcí, tak chci poprosit o modlitbu, bychom toto období nejen přežili, ale i prožili .... a připravili tady místo přijetí a odpočinku pro další generace.
Pokud budete vědět o někom ve svém okolí, kdo bude chtít přispět na "dobrou věc", budeme rádi, když mu Hoješín doporučíte. Přikládám číslo účtu: 158752659/0600. Do zprávy při příjemce ať napíše" Na opravu Hoješína". Je to náš oficiální účet, a můžeme mu dát potvrzení o daru. Budeme opravovat hlavní budovu, mělo by to trvat do jara 2020.

Pokud budete chtít přijet jako jednotlivci nebo manželé na dny ticha a samoty, rády vás přijmeme v našem domě č. 5 - v areálu, kam jsme se teď přestěhovaly po dobu rekonstrukce. Máme tu i kapli, budete srdečně vítání.
Pokud budete chtít přijet s rodinou, i to je možné, ale jen přes letní období do chatky a nebo domečků v parku. Ty budou k dispozici jako jiné roky. Co nebude možné - jsou akce pro velké skupiny.

Přejeme požehnaný nový rok a vše, co nám přinese.

za sestry z Hoješína - s. Gratia


HoješínHoješínHoješín

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 07. 03. 2019 | 904 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (140 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (101 hl.)
 
Je to bláznovství (105 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (108 hl.)
 
Dost se o to zajímám (142 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (99 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (99 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 794
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace