Bude a zveme!

Celonárodní happening PAMATUJ!

Vranov u Brna Dobrý den, ve čtvrtek 7.3.2013 proběhne na náměstích v celé České republice Celonárodní sborový happening PAMATUJ! na oběti největší hromadné vraždy v historii našeho národa.Více než 10 000 nevinných mužů, žen a dětí, kteří šli během tří nocí roku 1944 (8. března, 10. a 11. července) do plynových komor koncentračního tábora Osvětim-Birkenau, se provinili tím, že byli Židé. Zpěvem některých z písní, jež měli tito lidé na rtech, když šli na smrt, vyjádříme svou sounáležitost s nimi i s jejich rodinami a lítost nad nespravedlností, bolestí a krutostí, které se jim staly a nad ztrátou jejich životů. Bylo jich v noci 8. března 1944 celkem 3 792, 10. a 11. července 1994 pak 6 500 nevinných lidí.

V přílohách najdete
Tiskovou zprávu v plné verzi Download...
Tiskovou zprávu ve stručné verzi Download...
Mapu souborů - seznam míst a hudebních souborů, které se dosud přihlásili k účasti (stále ve vývoji) Download...
Podklad na propagační leták pro příslušnou lokalitu Download...


Prosím Vás, abyste tyto informace šířili správným lidem na správná místa ve správný čas. Odměnou nám bude zadostiučinění, že obrodný ráz této aktivity bude nejen sdělován ústy zpěváků, ale také vnímán veřejností. Přeji Vám, abyste, ať pomůžete jakkoliv ke zdárnému průběhu této akce, zažili lidsky smysluplnou a obohacující zkušenost!

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte s na mne kdykoliv obrátit!

(Vokální soubor Geshem společně s několika dalšími soubory pořádá happening v Praze na Staroměstském náměstí v 18:45. Podle dosavadních informací v Paze proběhne akce na více místech.)

Marek Šlechta
www.geshem.cz
www.myspace.com/letsgo-group
+420 774 685 370

Sdílet

| Autor: Ivana Chrástová | Vydáno dne 06. 03. 2013 | 3106 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Marek Šlechta
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (1686 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (1223 hl.)
 
Je to bláznovství (1214 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (1263 hl.)
 
Dost se o to zajímám (1795 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (1259 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (1090 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 9530
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace