Bylo

CD scholy z Mistřína

Na www.TV-MIS.cz je vyvěšeno CD scholy z Mistřína. Tato schola měla koncert v sobotu ve Vranově a velmi zaujala. Proto přinášíme tento odkaz k hojnému rozšíření mezi všechny, kterým by to mohlo udělat radost. Odkaz ZDE.

A jak popisuje svoje dojmy z Vranova jedna ze zpěvaček Eliška Varmužová?

V sobotu 13. 6. 2015 jsme se my, Scholička ze Svatobořic-Mistřína, vydali na misijní pouť do Vranova nad Dyjí. Když jsme přijeli, trochu jsme se tam porozhlédli, občerstvili a zaregistrovali a v 10:00 se konala mše svatá, na které jsme zpívali a kterou sloužil brněnský biskup Vojtěch Cikrle. Povídal nám o tom, jak se máme chovat jako malí misionáři. V obětním průvodu kráčeli černoušci, Číňané, Indové (v převlečení) aj. a nesli dary své země jako symboly. Mohli jsme si koupit za dobrovolný příspěvek kalenáře, knížky, přívěsky a přispět tak na misie. Po mši svaté jsme se naobědvali a poté jsme měli koncert v kostele, kde jsme zpívali písničky z našeho nového CD Pošli mě, půjdu já. Cédéčko od nás dostal i pan biskup. Potom se některé holky ze Scholičky vydaly na cestu po kontinentech. Byla to hra, při které se pohybovalo po celém Vranově nad Dyjí po stanovištích, ve kterých se plnily různé úkoly typické pro daný kontinent. Po celou dobu se konala sbírka pro chudé děti na Sríl Lance. Také jsme si mohli koupit za dobrovolný příspěvek kalenáře, knížky, přívěsky a přispět tak na misie. Udělali jsme si i menší výlet na místní zámek. Na závěr poutě jsme shlédli v kostele misijní divadlo. Poté jsme se párkrát vyfotili a jeli jsme zpět domů. Moc se nám tam líbilo!

Eliška VarmužováSdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 17. 06. 2015 | 4115 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (1322 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (939 hl.)
 
Je to bláznovství (932 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (977 hl.)
 
Dost se o to zajímám (1321 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (974 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (861 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7326
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace