Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 7. 4. 2020: Přesun webů je zdárně dokončen! Můžete vkládat obsah! Všechny problémy, které jste nahlásili, byly již odstraněny. V případě dalších problémů mě, prosím, kontaktujte (pavel(zavináč)fatym.com nebo 731402651).
P. Pavel
Zajímavé...

Radost pro Lančov i ostatní - Magdaléna má svátek

lancov Papež František povýšil památku svaté Marie Magdalény na svátek.
3 aspekty přivedly papeže Františka k tomuto povýšení:

1. Zdůraznění důstojnosti ženy, která svou důstojnost našla v Kristu - chce se tím říci, žena má své důležité místo v Církvi.

2. Boží milosrdenství, které je tak veliké, že odpustilo Marii Magdaléně - to může být pro mnohé povzbuzením, kteří pod tíhou svých hříchů propadají malomyslnosti.

3. I po špatném začátku (tato světice prý zprvu byla prostitutkou), je možné obrácení a dokonce šance s Boží pomocí dorůst ke svatosti - to je skvělá zpráva pro mnoho dnešních lidí - je to šance, je tu naděje!!!


Díky za tento výmluvný svátek!!!lancov


lancovSdílet

Související články:
Zveme na roráty v Lančově (07.12.2018)
Žehnání varhan v Lančově (24.07.2018)
| Autor: P. Marek Dunda | Vydáno dne 11. 06. 2016 | 1898 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 416968
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace