Ze znásilnění těhotenství. Louise si vybrala život a už se nikdy neohlédla zpět

Autor: Roman Tomek <roman.tomek(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Zdroj: www.lifenews.sk, Vydáno dne: 05. 05. 2017

miminko Když Louise zjistila, že po znásilnění otěhotněla, vybrala si život dítěte. V novém videu vysvětluje proč. "Znásilnil mě někdo, koho jsem znala," začíná.

"Nevinný život vzešel ze záměru ublížit mi," vysvětluje. "Ale moje dítě mi neubližuje. Vyléčilo mě a díky němu jsem vyrostla. Dalo mi nové zážitky, které bych nikdy ve svém životě nepoznala. Dítě nebude platit za záměry, které měl se mnou tento muž."
Rovněž jsem věděla, že mu už bije srdíčko. Už tam byl život," dodala. "Osobně bych se nedokázala smířit s tím, kdybych někomu vzala život."

"Když lidé řeknou, že v případě znásilnění je potrat potřebný, myslím si, že je to nefér," pokračuje. "Zvrátit tento proces, pokud už vaše tělo stvořilo život, je zhoubné."

"Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro mou dceru, protože ona mi přinesla neskutečnou radost," sdílí své pocity. "Každý den se probudím s krásným úsměvem a pokud bych neudělala toto rozhodnutí, v mém srdci by zůstala jen pohroma."

Louise pokračuje: "To, že jsem se stala matkou, mě změnilo tak, jak bych si to nikdy nepředstavovala. Cítím se jako nejlepší verze sebe samé ... Sebrala jsem v sobě sílu, o které jsem ani nevěděla, že ve mně je."

Toto silné video vytvořilo Choice42 (v překladu: volba pro dva), kanadská pro-life organizace, která začala díky Pregnancy Help Centre of Durham.

"Naším cílem je změnit názor veřejnosti o hodnotě a lidskosti ještě nenarozených dětí," řekla ředitelka Laura Klassen pro LifeSiteNews.

"Chceme ukázat ženám, že jsou dostatečně silné na to, aby si vybraly ŽIVOT pro jejich děti. Máme největší kanadskou databázi organizací podporujících těhotenství, které jim mohou pomoci," řekla.

"Zfilmovali jsme Louisin příběh, protože lidé používají znásilnění jako jeden z hlavních důvodů, proč ženy "potřebují "potrat," řekla pro LifeSiteNews. Její organizace podporuje ženy, aby si uvědomily, že "ačkoliv je to jejich volba, činí ji za dva."

Louse řekla: "Dcera je můj anděl. S videem jsem prolomila své mlčení. Můj andílek bude vědět, že její matka stála za tím, co je správné."

Slogan Choice42 je "Udělej rozhodnutí, se kterým oba můžete žít."

"Moje dcera mi přináší spoustu naděje do budoucna," sdílí své pocity Lousa, "díky ní vím, že ne každá katastrofa musí přinést traumatickou bolest, kterou není možné zvládnout. Ve skutečnosti může přinést krásu."

Klassen říká, že mise organizace Choice42 je v rozporu s kanadskou podporou potratů.

"Kanada si vůbec necení ještě nenarozené děti, jak se to i odráží v našem úplném nedostatku zákonů o potratech," řekla. "Potrat je financován vládou a naše společnost tlačí na potrat jako na nejlepší možnost pro ženu, která se trápí nechtěným těhotenstvím."

Přesto Choice42 ukazuje ženám, že jsou silnější než si kanadská potratová společnost myslí - dost silné na to, aby učinily volby z lásky.

"Víme, jakou škodu potrat způsobí dětem a ženám. Jsme odhodláni podporovat možnosti života," říká.

"To, co bych řekla ženám, které v důsledku znásilnění otěhotněly je, že existuje naděje," radí Louise. "Mimo těch traumatických zkušenosti, kterými jste prošly, existuje naděje. Nevzdávej se."

"Pokud prožijete takové traumatické zkušenosti - dostaly jste dar - pak jednoznačně máte větší potenciál, než byste si uměl představit."

"V katastrofě můžete hledat krásu," shrnuje Louise ukazujíc na svou dceru. "Ona je moje krása."


Zdroj: www.lifesitenews.com, 17. 3. 2017

Převzato z www.lifenews.sk článek naleznete zde.

dítě, PublicDomainPictures, CC0 1.0, http://pixabay.com