Komentáře

ke článku: Hospice
ze dne 02.07.2009, autor článku: Jan Kříž

Komentář ze dne: 02.07.2009 10:18:03     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Článek je velmi zajímavý. Jsem ráda, že i téta problematika se na webu objevila. Mám však jednu výhradu. Článek mi příjde příliš dlouhý. Snad by mohl být rozdělen na dvě části a doplněn i nějakým obrázkem. Jinak je dobře, že je zde uveden. Díky!! D

Komentář ze dne: 02.07.2009 21:40:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Jan Kříž (@)
Titulek: Re:
Milá Dano, děkuji za povzbuzující komentář. Článek jsme zpracovali podle bakalářské. Byla zde žádost, abychom ji přepracovali celou nebo aspoň podstatnou část do jediného článku. Možná článek některé informace příliš rozvádí do podrobností, ale nám přišly zajímavé. Já s tebou souhlasím, že toho je na jeden článek hodně, ale dva články by nebyly tolik kompaktní. Obrázky v textu by někomu mohly vadit, protože by odváděly pozornost. Obrázky uprostřed textu jsou podle mě věcí názoru. Děkuji ti, že sis tento článek přečetla a pozitivně reagovala. Měj se hezky a těšíme se na tvé články.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)


Celkem hlasovalo: 662
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace